Základem všeho je silná mysl a zdravé tělo.
Perfect Mind

Terapie

HAWAIAN SOULWORK TRAINING

HAWAIAN SOULWORK TRAINING

Práce na všech třech  úrovních:

  • vědomí – UHANE
  • podvědomí  – UNIHIPILI
  • nadvědomí  – AUMAKUA

Tato terapie nám pomáha najít problémy v oblastech: rodinných map, stanovení čistých cílů,  práce s našimy sny, hledání naší identitty,  čištění toxických vztahů, práce s traumaty,  a tak dále.

 

EFT – Emotional Freedom Technique
(práce s podvědomím – UNIHIPILI)

EFT - kouzelný klíč

FasterEFT

FasterEFT věří, že příčinou všech problémů je narození. Od toho momentu začíná člověk vnímat svět a životní zkušenosti se „nahrávají“ do mysli coby vzpomínky. Ty mají emocionální kód, jsou pro nás jakýmsi manuálem k životu. FasterEFT věří, že tělesný systém funguje výborně. Spíše než energetický blok, je to fyzická reakce na to, co uchovává a vnímá naše mysl, vědomě i nevědomě. Reakce těla není příčinou, nýbrž projevem. Když změníte programy ve vaší mysli, změníte svůj život.

Cílem FasterEFT je změnit strukturu našich vzpomínek. Vytvoříte úplně nové JÁ tím, že změníte to, jak se vidíte uvnitř vaší mysli-změnou vašich vnitřních reprezentací.

 

SRT – Spiritual Response Therapy
(práce s nadvědomí – AUMAKUA)

SRT - Spiritual Response Therapy

SRT je pečlivý proces prozkoumání podvědomé mysli a duševních záznamů k odhalení a uvolnění skrytých bloků, programů na zdraví, štěstí a důchovním růstu. Je důležité si povšimnout, že negativní program nevytváří to, co se vám stane v jakémkoliv životě, ale je to disharmonická nebo reaktivní energie, kterou k události připojíte. SRT je neocenitelná k vyčištění energie nahromaděné při každodenních aktivitách.  Je zvláště důležité se vyčistit od svých vlastních posuzování a soudů ostatních. Když jsme jednou přijali energii posuzování, je velmi obtížné vymazat ji z duše.

SRT je metoda přivádějící vás do úzkého vědomého kontaktu -  spojení k vašemu Vyššímu Já.

 

LIFE COACHING
(práce s vědomím – UHANE)

Meditace - LIFE COACHING

Life coaching je posilování psychické odolnosti. Když se nám nedaří to, co chceme, necítíme se úspěšní, nemáme dobré partnerské vztahy, či nejsme zdraví, má to vždy příčinu, důvod.A právě hledáním příčin, které stojí za našimi neúspěchy se zabývá Life coaching.

 

SHIATSU

Svíčka - Shiatsu

Shiatsu je starobylé japonské léčivé umění, které využívá sítě energetických kanálů neboli meridiánů procházejících tělem. Uvolňuje, pomáhá uzdravovat a navozuje stav tělesné a duševní pohody. Body na drahách, které souvisejí s jednotlivými orgány a částmi těla, se  stimulují tlakem – někdy silnějším, jindy mírným. Tímto způsobem terapeut nejen léčí postižené oblasti, ale příznivě ovlivňuje též stav celého organismu.

SHIATSU SHIN-TAI

V překladu znamená shin tai – „tělo ducha.“

Obnovuje a uzdravuje základní informační systém těla. Obnovuje jeho původní nastavení.

Shin Tai  je dynamická forma práce s tělem, která spojuje tradiční ošetření Shiatsu s jemnějšími doteky. Shin Tai klade větší důraz na centrální energetický kanál, zahrnuje techniku uvolnění měkkých tkání (fascie), kloubů, svalů, páteře a  obratlů.Shin Tai pracuje na mnoha úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duchovní – pomáhá obnovit ztracenou energii, životní sílu.

 

Ceník

  • Veškeré terapie mají jednotnou cenu 1.200,- Kč.
  • Doba trvání 90-120 minut.